Светът на двата полюса
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светът на двата полюса

两极世界/The bipolar world/

Вход

Забравих си паролата!



BGtop
Latest topics
» It's not easy to be a genius...
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty27/7/2015, 13:05 by Скитникът Кеншин

» He's all that's right and all that's justice/Terezi Pyrope/
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty5/7/2015, 17:28 by Скитникът Кеншин

» Рандъм другарче за писане
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty20/2/2015, 21:10 by Александрия Пентрагон.

» Blaire James
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty19/2/2015, 23:40 by Скитникът Кеншин

» Elizabeth
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty3/2/2015, 21:06 by Elizabeth

» .Tea Melison.
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty3/2/2015, 21:05 by Александрия Пентрагон.

» VIVIAN JONES
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty2/2/2015, 16:50 by Александрия Пентрагон.

» Издирване на стара приятелка
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty26/1/2015, 13:44 by Кардам Чакъров

» Проект "Трите царства"
Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Empty25/1/2015, 16:31 by Скитникът Кеншин

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на 11/4/2024, 01:29
Търсене
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search


You are not connected. Please login or register

Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Vanic K.

Vanic K.
Член на АРЗИП
Член на АРЗИП

Floating like gravity has grown, reach down to a deep deep hole, deep hole Ryan+kwanten+THERIGHTKINDOFWRONG
Ваник Кризма–ryan kwanten–29–човек–Арзип

I can't be friend with a girl...

Интервю за работа:
- Кажете с какво обичате да се занимавате?
*Да разглеждам списания на секси макци, докато..* – Въпросът Ви е твърде общ.
- Попитах за хобитата ви.
*Ами списания с голи мадами и..и...защо ли не се сещам друго?* – А! Мога да стрелям с пистолет...ако това се брои.
- Занимавате се със стрелба?
*А ти очевидно с това да разпръскваш сексапил* – Може би. Да, предполагам.
- Не ви ли се струва опасно?
*Не и колкото това да носиш толкова къса пола, като твоята...* – Защо? Да не Ви привличат опасностите?
- Сега говорим за вас, господине.
*О, харесва ми как прехапваш вишненочервените си устни* – Но винаги може да заговорим и за Вас. Кажете ми, свободна ли сте тази вечер?
- Знаете ли, интересен човек сте. Но мисля, че мястото ви е другаде. Мисля, че от вас ще излезе един добър полицай.
*Полицай? Май си естествено душевно руса, скъпа. Никога не съм чувал нещо по-нелепо от това*

I like ice cream, Isn't that dangerous?

Ето го! – мъж с набито татуирано тяло хвърли черния плик на счупената по средата масичка. Пликът се приплъзна и заседна между двете ѝ дървени половини.
- Името му е Ваник Кризма. 29 годишен, ченге, а адресът му е написан на гърба на снимката. Останалото не ти е нужно като информация.
- Това ли е поръчката? –запита с неголяма заинтересованост седналия на дивана, който се радваше повече на бутилката си скъпо уиски, отколкото на гостенина, който му я е донесъл.
- Да, а това реторичен въпрос ли беше? Никога не задаваш такива безсмислени въпроси.
- Просто не ми изглежда като някоя важна клечка. Странно е, че подобен човек би могъл да е заплаха за вастимащи зверове като вас. – стряскащите му зачервени очи пробегнаха през снимката от тъмния плик, сякаш щяха да изгорят образа само с поглед.
- Ще го приема за комплимент. Относно Кризма.. Да, сякаш допреди няколко години беше просто един страхлив, подкупен задник, но нещо очевидно го е променило. Нямаме представа какво, но на шефа никак не му се нрави. Затова гледай по-бързо да ни отървеш от него. – неспокойствие се четеше в погледа му, докато на челото му изпиха ситни капчици пот. Вълнението и многото грижи не му се отразяваха добре и макар да бе дясна ръка на шефа на мафията, никога не чувстваше онази сигурност и безгрижност, която се предполага, че някой нависоко в йерархията би притежавал. Напротив. Парите и всички материални неща далеч не можеха да ти осигурят спокойствие. Точно такова животно не присъстваше в речника на никой престъпник.

Do I look stupid?

- Люк, ще ми донесеш ли едно кафе? – попита без да поглежда въпросния си подчинен. Погледът му бе зареян някъде измежду хилядите полицейски архиви и досиета, натрупани на бюрото му. Питаше се откъде да започне, въпреки че несъзнателно вече ги четеше едно след друго, отделяйки ненужната информация в ширта от дясната си страна. Лицето му бе пребледняло, тъмни сенки се бяха застопорили под очите му. Няколкото безсънни нощи, прекарани в участъка започваха да си личат все повече и повече. Мамка му! Откакто даваше всичко от себе си и вършеше работата си като хората, бе започнал да не прилича на себе си.
- Да не съм ви слуга? Това, че сте капитан, не ви прави мой господар.
- Но съм ти шеф, нали? Или греша?
- Не трябва да прекалявате с властта си. Всички сме наясно как сте я получили.
- Да, имаш право... Помолих за кафе, защото видях, че отиваш към кафемашината, но осъзнах, че искам твърде много. Както и да е, забрави.
- Вървете в ада, заедно с иронията си, шефе!
- Сякаш вече съм там...- измърмори под нос и отново зарови лице в сякаш безкрайния набор от папки.  Това беше неблагодарен труд. Не стига, че никой не оценяваше усилията му, ами и с този вид никога нямаше да си хване мацка. Да не говорим, че всички го одумваха заради това, че е вземал подкупи заради стария си шеф. Да, беше вярно, че му бе марионетка, но всичко се промени. Стана капитан заради собствени заслуги. И, за бога, нима имаше логика  в това да си купува подобен пост, който не носеше по-висока заплата, а повече отговорности!? Майната ѝ на логиката, вече се бе принесъл в жертва, само и само да изкупи миналите си грехове. Или не това бе единствената причина... Имаше и друга. Търсеше нея.. Търсеше и него... Както и връзката между тях двамата. Тя бе жената, която се появи по странен начин в живота му, а после бе отвлечена. Той беше мъж с досие на сериен убиец, появил се едновременно с Нея и изчезнал точно след нейното отвличане. Реално дори не беше сигурно, че тя бе отвлечена. Единственото доказателство бе това, че къщата бе намерена в подобно състояние, но дали можеше да се съди само по това? Ваник отскоро започва да се колебае за абсолютно всичко и да не вярва в абсолютно нищо на сто процента. Може би отчасти това го бе направило истински полицай. Вечната бдителност и съмнение, които преди не му бяха присъщи. Сега вече не можеше да се довери на никой, освен самия себе си.


Скитникът Кеншин

Скитникът Кеншин
Admin
Admin

Одобрен! Добре дошъл във форума!

Приятно писане! :33

https://liangjishijie.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите